sadsad x
asdasd
Gizlilik ve Güvenlik

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir.

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu www.boruburada.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından KUZEYBORU Anonim Şirketi`nin Markalarının Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin KUZEYBORU`ya ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri şunlardır;
1- 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.
2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sunucularımızda tutulmamaktadır.
3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak durmaktadır.

Bilgilerin Korunması

Üyelerimiz siteye kayıt olduktan sonra , irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

İstenmeyen mesajlar sahte elektronik posta ve casus yazılımların engellenmesi

İstenmeyen mesajlar(spam), virüsler, elektronik dolandırıcılık ve başkaca kötü niyetli faaliyetler veya kanuna aykırı ve yasaklanan içerikleri kontrol etmek amacıyla mesajları otomatik olarak kontrol etmekte ve manuel olarak filtrelemekteyiz.

Kullanıcı Hesabının Güvenliği

Şifreniz hesabınızın anahtarıdır.Güvenliğiniz için şifrenizi oluştururken Özel karakterler ,harfler ve rakamlar kullanmaya özen gösteriniz ve şifrenizi kimseyle paylaşmayınız Kullanıcı adı ve şifrenizi başka kişi veya kişilerce paylaşılmasından doğacak her türlü eylemden boruburada.com sorumlu değildir ve tüm sorumluluk size aittir

Şifrenizin güvenliğinden endişe ediyorsanız boruburada.com ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz

Gizlilik

 • Kişisel bilgileriniz( ad ,soyad, e-posta,doğum tarihi,ev adresi,cep telefonu vb.)gibi kullanıcının kendine ait özel bilgiler ’ gizli bilgiler ‘ olarak tanımlanacaktır.
  www.boruburada.com web sitemizi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. 
 • Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızca korunmaktadır.
 • İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan WEB sitemize verildiğinde kaydedilir.
 • Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
 • Sitemize üye olmak için kullandığınız bütün bilgileriniz, 3. Şirket veya kişilerce kesinlikle paylaşılmayacaktır.
 • Sitemiz iletişim kısmında kullandığınız bütün bilgiler, 3. Şirket veya kişilerce kesinlikle paylaşılmayacaktır.
 • Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, gönderebilir.
 • Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
 • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.

Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.