sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
koruge-boru

Koruge Borularda Yüksek Kalite ve  En uygun Fiyat  Boruburada.com 'da !

Koruge Borularımızdaki İnanılmaz Fiyatlarını Görmek ve Hemen Alışverişe Başlamak İçin Tıklayın..!

Koruge Boru Özellikleri

Koruge (Korige) boru Yüksek dış baskıya dayanabilen ve içinden genelde atık su ve kanalizasyon sularının taşınmasına yarayan içi düz dışı ise dış baskılara ve yer hareketlerine direnç gösterebilecek şekilde tırtıklı ve yuvarlak ya da trapez halkaları olan plastik borulardır.

Yüksek Dayanımlı Korige Borular

Korige Boruları yer hareketleri ve dış basıncı deforme edecek şekilde özel olarak hesaplanmış dış kaburga sistemi kullanmaktadır. Bu kaburga sistemi ile dış baskılara ve yer hareketlerine direnç göstermektedir. Yüksek kalite ve uygun fiyatlı koruge borularımızı yukarıdaki ekranda bulunan filtre seçeneği ile işaretleyerek seçebilir ve sipariş edebilirsiniz. 

Koruge Boru Fiyatları

Koruge boruları TS EN 13476-1 ve DIN 16961-16566 standartlarına göre 100-700 mm arasında muflu ya da contalı olarak 800-2600 mm arasında ise spiral sarım koruge boru olarak üretilmektedir. Korige boru üretimi başladıktan sonra eskinden kullanılan beton asbest ve çelik boruların yerini almaya başlamıştır. Tüm yeni projelerde ve eski sistemlerin rehabilitasyonun da Koruge borular kullanılmaktadır. Buna göre en uygun fiyat boruburada.com’ da bulunur. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.