sadsad x
asdasd
Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

İnternet sayfamıza üye olmak için işlem sayfasında gerekli yerleri doldurmalısınız. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız sonradan oluşacak sorunları çözmek açısından önemlidir. Ürün ve hizmetlerin hızlı ve iyi bir şekilde ulaşması için dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Üye olmanız sizinle iletişime geçmemiz açısından önemlidir ve kolay bir işlemdir. Üye olduğunuz zaman herhangi bir sorumluluk altına girmiş olmazsınız. İstediğiniz an üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.  

Üyelik İptali

İstediğiniz an üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyelikten çıktıktan sonra internet sayfamız ile bütün ilişkiniz sonlanmış olacaktır.

Üyelik durumunuzu iptal etmek için internet sayfamızdan giriş yaparak isteğinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Belirli durumlarda üyeliğinizi sonlandıramazsınız

1 – Vermiş olduğunuz sipariş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde

2 – Üye olduğunuz e-posta adresi dışında başka bir e-posta adresi ile başvuru yaptıysanız

3 – Üyelik kaydınızda bulunan bilgiler ile size ulaşılamıyorsa, üyeliğiniz iptal edilmez.

Belirli durumlarda üyelik şirketimiz tarafından sonlandırılır

1 – Üye olan kişi uygunsuz mesajlar yolluyor veya yorum ekliyorsa

2 – Yasal olmayan hareketlerde bulunduysa

3 – İnternet sayfasına veya www.boruburada.com ismine karşı olumsuz hareketlerde bulunmaya çalıştıysa, üyeliği tarafımızca sonlandırılır.

 

Üye Güvenliği

İnternet sayfamızda ki tüm güvenliğiniz için gerekli bütün önlemler alınmıştır. Bahsedilen tedbirler ile birlikte üyelik bilgileriz ve işlemlerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. İnternet sayfamızda işlem yapmak için kullandığınız üyelik bilgilerinizi hiçbir zaman paylaşmayınız. Gerekli önlemlerin alınmadığını düşündüğünüz bilgisayarlardan internet sayfamızda işlem yapmayın.

 

Ürün Yorumları

Üyelerimizin tamamı ürünlere yorum yapabilir. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi diğer üyeler ile paylaşabilirsiniz. Bu durum üyelerin daha doğru kararlar verebilmesini sağlayacaktır. İnternet sayfamızda işlem yapan üyelerimizin yapacağı yorumlar bağımsız ve yaptıkları alışveriş sonucunda olacağı için diğer üyelerin daha doğru kararlar verebilmesini sağlayacaktır.

Üyelerimiz yorum yaparken bazı durumlara dikkat etmesi gerekmektedir; ahlaki çerçevede, diğer üyelere ve www.boruburada.com ‘a bağlı çalışanlara karşı saygılı yorumlar yapmaya dikkat etmelidir. Yapacağınız tüm yorumlar kontrol edilerek uygun olmadığı düşünülen yorumlar tarafımızca silinecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.